Hakkımızda

İsra ısıtma ve klima Hizmetleri, İstanbul’un tüm bölgelerindeki ticari ve konut müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır. Şirketimizi tanımlayan bütünlük ve dürüstlük, işinizin ve günlük yaşamınızın sürekliliğe önem veren yaklaşımımızı takdir edeceksiniz. Müşteri memnuniyetine bağlı hizmet anlayışımızla her eve kendi evimizmiş gibi yaklaşırız. İstanbul’da yaşayan klima ve kombi kullanıcılarına dürüst ve profesyonel yardım sunabilmek, güvenebilecekleri bir servis olabilmek amacıyla kurulmuş olan İsra her geçen gün kendini geliştirmektedir. İsra ısıtma ve iklimlendirme hizmetleri, yoğun şekilde kullanılan bir ofisten büyük bir konuta tüm ölçeklerde hizmet verebilecek servis ağı ile sahada çalışmalarını sürdürmektedir. Her marka ve modele hizmet verebilmek için gecesini gündüzüne katan servis çalışanlarımızın yegane beklentisi müşteri memnuniyetidir. Bugün, 3,800’den fazla memnun müşteri, şirketimizin bu hedefi göz önünde bulundurduğunun kanıtıdır.

Gelişen teknolojinin servis düzeyindeki öncüsü olabilmek için yaptığımız araştırmalar ile en yeni ve çevre dostu ısıtma ve soğutma ürünlerini kurarak yolu açtık. Değişken kapasiteli ısı pompaları, klimalar ve gaz fırınları ile teknolojinin geldiği son noktada İsra servisi göreceksiniz. Kalifiye servis teknisyenlerimiz tarafından kurulan kombi veya klima ürünleri, yıllarca güvenilir, ekonomik konfor ve verimlilik sağlayacaktır. Bakım ve onarım konusundaki engin deneyimimizle hanenizin ısı çözümlerinde fark yaratacağız.

7/24 hizmet veren acil çağrı hattımız ile klima veya kombi arızanızı anında hane dışında tespit ederek geniş ekipman ve parça tedarik ağımızla sorununuzu gün içinde ortadan kaldırırız. Servis elemanlarımızın yanında tüm problemlere çözüm olacak teknolojik ekipmanlar bulunduğundan yarına sarkan bir işimiz olmamıştır.

Hanenize en uygun iklimlendirme ve ısı çözümlerine ulaşmak istiyorsanız doğru adrese geldiniz. İsra servis ile klimanızın dilinden anlayan, kombinizin enerji tasarrufunu artıran, ücretsiz yıllık bakım hatırlatma servisi sunan profesyonel hizmete artık ulaştınız. İsra servisi hemen arayarak ihtiyacınıza uygun, ekonomik ve güvenilir servis hizmetine ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Destek